Вступ

Цей веб-сайт (express.kr.ua) є власністю і забезпечується компанією Маяк.

У цих Умовах словами "ми", "наш" і "нас" позначається express.kr.ua, а словами "Ви" і "Ваші" будь-яка людина, який має доступ і користується цим веб-сайтом.

 

1. Загальні положення

1.1. Правила та умови регулюють користування цим сайтом. Користування сайтом означає, що Ви повністю приймаєте ці Правила і умови.
1.2. Рекомендуємо не використовувати сайт, якщо Ви не приймаєте ці правила і умови.
1.3. Щоб користуватися послугами цього сайту, Вам повинно бути принаймні 18 років.
1.4. Ми зберігаємо за собою право при внесенні змін до цій сторінці без попереднього повідомлення вносити зміни також в ці Правила і умови. Поправки в Умові вступають в силу з дати їх публікації на цьому сайті. Так як ці Правила і умови можуть бути змінені, ми пропонуємо вам перевірити їх всякий раз, коли ви відвідуєте цей веб-сайт. Ваше подальше користування сайтом буде означати Вашу згоду з Правилами та умовами.

 

2. Наші послуги

2.1. Ми надаємо незалежний онлайн-сервіс, який дає Вам можливість досліджувати і порівнювати інформацію про кредити до зарплати, що надаються третіми особами і розміщених на цьому сайті. Нашими послугами порівняння Ви можете користуватися безкоштовно. Ми не додаємо жодних зборів або комісійних до продуктів або послуг, які Ви порівнюєте. Наш сервіс знайомить вас з третіми особами, які забезпечують кредити до зарплати та інші фінансові послуги. Наші послуги забезпечується за рахунок третіх осіб - постачальників фінансових послуг. Вони платять нам збори і/або комісійні за придбання клієнтів.
2.2. Ніщо на цьому сайті не зважає і не може бути розглянуто як фінансовий порада, рекомендація або перевагу будь-яким фінансових послуг, згаданим на цьому сайті. Інформація на даному сайті надається тільки в цілях загальної інформації і для того, щоб Ви могли вибрати фінансові послуги, які найбільше підходять для задоволення ваших потреб. Ви завжди повинні перевірити придатність, адекватність і доцільність вас цікавить фінансової послуги. Ми рекомендуємо Вам звернутися за незалежною професійною порадою перш ніж придбати будь-яку фінансову послугу.
2.3. Ніщо на цьому сайті не зважає і не може бути розглянуто як пропозиція продати Вам конкретну фінансову послугу або укласти якийсь договір з вами щодо будь-яких фінансових послуг.
2.4. Ми прагнемо забезпечити безперервний доступ до цього веб-сайту. Але ми не даємо гарантії щодо безперервної доступності до цього сайту в разі будь-яких ушкоджень або обставин, які пов'язані з нами. Ми зберігаємо за собою право призупинити, обмежити або припинити Ваш доступ до цього сайту в будь-який час.
2.5. Ми зберігаємо за собою право без попереднього повідомлення змінювати, виправляти, редагувати, додавати або видаляти будь-яку інформацію, зміст або дані, представлені на цьому сайті.

 

3. Дозволене використання

3.1. Користувачам дозволяється відвідувати і використовувати даний сайт виключно для особистих некомерційних цілей. Як фізична або юридична особа Ви можете відвідувати і використовувати сайт тільки від свого власного імені, з метою пошуку фінансових послуг безпосередньо для себе. Доступ на сайт і його використання для всіх інших цілей, окрім особистих і некомерційних, суворо заборонено.
3.2. Ви не маєте права використовувати цей сайт:
3.2.1. У будь-яких незаконних, шахрайських або комерційних операціях.
3.2.2. Для шкідництва, погроз, образи, опорочивания, дискредитації, залякування або переслідування іншої особи, або таким чином, при якому ви вторгаєтеся в приватне життя іншої особи, або таким чином, що за нашим визначенням є непристойним, образливим, ненависним, непристойним, невідповідним, небажаним, неприпустимим, дискримінаційним або руйнівним.
3.2.3. Для створення, перевірки, підтвердження, поновлення, зміни або доповнення ваших власних баз даних, записів і каталогів або баз даних записів і каталогів іншої особи.
3.2.4. Для внесення поправок, ізменeній або втручання в будь-який зміст і в будь-яку частину даного сайту або для перепроектування будь-якій частині даного сайту.
3.2.5. Способом, який за нашим визначенням руйнує, заважає або накладає надмірну або непропорційно велике навантаження на наші технічні системи та комунікації.
3.2.6. Із застосуванням будь-якого автоматизованого програмного забезпечення, технологічного процесу, програми, робота, веб-сканера, павука, інтелектуального аналізу даних, тралення або іншого програмного забезпечення, процесу, програми або системи читання екрану або відстеження рухів курсору.

 

4. Права на інтелектуальну власність

4.1. Інформація, зміст, матеріали або дані, представлені на цьому сайті належить нам, нашим Ліцензій або постачальникам фінансових послуг, інформація яких відображена на сайті. Для особистого користування Ви можете тимчасово друкувати, копіювати, завантажувати або зберігати витяги з інформації, змісту, матеріалів або даних, що відображаються на даному сайті, при дотриманні наступних умов:
4.1.1. Інформація, зміст, матеріали або дані, представлені на цьому сайті не можуть бути використані ні в яких комерційних цілях і не може експлуатуватися в будь-яких комерційних цілях без нашої попередньої письмової згоди.
4.1.2. Ви не можете використовувати автоматизоване програмне забезпечення, процес, програму, робот, пошуковий робот, павук, збір даних, тралення або інше автоматизоване програмне забезпечення процес, програму або систему читання екрану.
4.1.3. Інформація не може бути продана або передана третім особам.
4.1.4. Копія повинна зберегти посилання на авторські права та інтелектуальну власність, яке містилося в цьому веб-сайті. Заборонено змінювати інформацію, зміст, матеріали або дані паперових або цифрових копії з такою посиланням.
4.1.5. Авторами інформації, змісту, матеріалів або даних, опублікованих на нашому сайті вважається mayak.zp.ua, наші ліцензіари або постачальники фінансових послуг. Користуючись інформацією сайту, Ви повинні вказувати назви авторів.
4.2. Всі права в express.kr.ua належать нам.

 

5. Межі нашої відповідальності

5.1. Ми прагнемо до того, щоб забезпечити точність і актуальність інформації на цьому сайті – по можливості виправити помилки або дезінформацію як тільки нам стало відомо про неї.
5.2. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, заподіяну Вам в зв'язку з використанням інформації, змісту, матеріалів або даних, отриманих нами від третіх осіб і доступних на нашому сайті або на сайті будь-якої третьої сторони. Ми не перевіряємо, чи не контролюємо, чи не аналізуємо цю інформацію і попереджаємо Вас, що така інформація, зміст, матеріал або дані можуть бути неточними, неповними або застарілими. Ви несете повну відповідальність за перевірку точності, повноти та актуальності отриманої інформації.
5.3. Будь-які погляди, думки, поради, огляди, рейтинги і коментарі на цьому сайті або сайтах третіх осіб, які створені третіми особами (включаючи призначене для користувача зміст) не відображають наші погляди і думки, і не є нашими порадами, відгуками і рейтингами. Ви не повинні покладатися на таку інформацію, вона не перевірена, що не контролюються, ми не засвідчуємо автентичність цих даних і не здійснюємо їх підтримку. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, від яких Ви можете постраждати у зв'язку з такими поглядами, думками, порадами, оглядами, рейтингами і коментарями (в тому числі з причини їх неточності, недостовірності або неповноти).
5.4. Ми не даємо жодних гарантій, що цей сайт, а також будь-який сайт третьої сторони або будь-яка інформація, зміст, матеріал або дані, розміщені на даному сайті або сайті третьої сторони не містять вірусів, шпигунських програм, шкідливого програмного забезпечення, троянів, хробаків, логічних бомб або або чого-небудь іншого, що може забруднити вашу техніку або надати на неї руйнівну дію. Ви повинні переконатися, що у Вас є належне програмне забезпечення перевірки змісту на віруси та інші шкідливі програми. Ми не несемо відповідальності за жодні збитки чи шкоду, від яких Ви можете постраждати або які ви можете понести в зв'язку з цією загрозою, якщо її причиною є третя сторона.
5.5. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, від яких Ви можете постраждати у зв'язку з використанням даного сайту, якщо збиток і збитки обумовлені будь-яким випадком за межами нашого контролю, включаючи можливість перехоплення або розшифровки іншими інформації, змісту, матеріалів та інших даних при електронній передачі через інтернет.
5.6. Ми не несемо відповідальності за будь-які непрямі втрати або збитки, які Ви можете понести в зв'язку з використанням даного сайту (включаючи втрати заощаджень, можливостей для бізнесу або втрати прибутку або доходу), а також за будь-які інші, не передбачені нами збитки або шкоду, які ви можете понести в зв'язку з використанням даного сайту.

 

6. Виняток нашої відповідальності

6.1. Будь ласка, зверніть увагу, що інформація і опис продуктів і послуг на даному сайті може не представляти повний опис всіх аспектів, правил і умови фінансових продуктів і послуг і не є повним списком ваших варіантів кредиту. Перед тим, як подати заявку, ретельно вивчіть всі можливості, правила і умови фінансового продукту або послуги.
6.2. Якщо Ви подаєте заявку на отримання будь-якого фінансового продукту або послуги, це означає, що Ви укладаєте контракт з третьою стороною (банком або кредитором будь-якого іншого виду), яка надає даний продукт або послугу на своїх умовах. Відповідальність за розуміння і згоду з умовами, зазначеними у перед укладенням договору про надання фінансового продукту або послуги лежить на Вас. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, які Ви можете понести в зв'язку з будь-якими умовами договору, укладеного Вами з третьою стороною стосовно будь-якого фінансового продукту або послуги.
6.3. Ваше використання будь-якого з сайтів третьої сторони буде регулюватися умовами використання цього сайту, де умови використання та політика конфіденційності будуть відрізнятися від наших Правил і умови і нашої політики конфіденційності. Ознайомлення, розуміння і згода з Правилами та умовами сайту третіх осіб перед початком використання Ваша відповідальність. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, які Ви можете понести в зв'язку з умовами використання застосовними до сайту третьої сторони.
6.4. Будь-які погляди, думки, поради чи допомоги, надані Вам третьою стороною в процесі використання цього сайту, не уявляють наші погляди, думки, поради чи допомоги, і не перевіряються, що не контролюються, не схвалюються й не підтверджуються нами. ви дієте або стримуєтеся від дій на підставі будь-якого думки, поради чи допомоги, наданих третьою стороною на свій страх, ризик і розсуд і без нашої рекомендації. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, які Ви можете понести в зв'язку з такими поглядами, думками, консультаціями або допомогою третіх осіб, в тому числі щодо точності, достовірності та повноти погляд, думці, рада або допомоги будь-якої третьої стороною.
6.5. Зверніть увагу, що в той час, як цей сайт містить інформацію з широкого спектру фінансових продуктів або послуг, можуть бути й інші продукти або послуги, доступні на ринку, які не показані на цьому сайті, але можуть бути більш придатними для Вас і Ваших потреб , в порівнянні з показаними на цьому сайті.

 

7. Ваші обов'язки

7.1. Ви повинні вжити всіх розумних зусиль (в тому числі використання відповідних засобів антивірусного захисту), щоб гарантувати, що будь-яка інформація, зміст, матеріали або дані, які Ви надаєте, вільний від вірусів, шпигунських програм, шкідливого програмного забезпечення, троянів, хробаків, логічних бомб і інших шкідливих програм, що можуть надати руйнівну, забруднююча і шкідливий вплив на будь-яку частину даного веб-сайту або веб-сайти третіх сторін.
7.2. Ви повинні перевірити і забезпечити, щоб вся інформація, зміст, матеріали або дані, які ви надаєте на цей сайт, були достовірними, повними, точними і не вводять в оману. Ви повинні розкрити всі істотні факти. Ми не несемо ніякої відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, які ви можете понести, якщо будь-яка інформація, зміст, матеріали або дані, надані Вами на цьому сайті, не є достовірними, повними і точними, вводять кого-небудь в оману або не розкриває всіх фактів, що мають важливе значення.
7.3. Перед тим, як отримати будь-який продукт або послугу від третьої особи, Ви повинні перевірити всю інформацію, зміст, матеріали або дані про Вас, що зберігаються у третьої сторони, і переконатися, що ці відомості є достовірними, повними точними і не вводять в оману, а також що Ви розкрили всі відповідні факти. Ви несете відповідальність за виявлення, а також виправлення будь-яких помилок або неправдивих відомостей в інформації, зміст, матеріалах або інших даних про Вас, що зберігаються у третьої сторони, перш ніж отримати будь-який продукт або послугу. Невиконання цієї вимоги може призвести до втрати продуктів або послуг, що надаються третіми особами. Ми не несемо ніякої відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, від яких Ви можете постраждати, якщо будь-яка інформація, зміст, матеріали або дані про Вас, що зберігаються третьою стороною, виявляться недостовірними, неповними і неточними або вводять кого-небудь в оману або Ви не розкрили всіх фактів, що мають важливе значення.
7.4. Ви погоджуєтеся, що ви будете нести відповідальність перед нами за будь-які збитки, збиток, претензії, вимоги, відповідальність і витрати (включаючи судові витрати), від яких ми можемо постраждати у зв'язку з Вашим поведінкою на цьому сайті.